Jak ktoś jeszcze się zastanawia czy warto, proszę się nie zastanawiać bo warto :)p.s.: zdałam u Pana M
Jestem super wdzięczna temu człowiekowi za tak wspaniale przerobiony material. Notatki zawierają w sobie konkretne info dot. egzaminacyjnych pytań: definicja, formuła, wykres i jasne do zrozumienia wytłumaczenie dlaczego tak jest. 
bardzo polecam!

~Ilona

test inst.png

Egzamin magisterski z ekonomii. Pytania próbne Zestaw Menadżerska

Cena: 59 PLN

Klikając na przycisk KUP TERAZ wyrażasz zgodę na Regulamin oraz Politykę Prywatności oraz przetwarzanie Twoich danych w celu wykonania zamówienia. Jednocześnie akceptujesz możliwe konsekwencje prawne związane z nielegalnym rozpowszechnianiem materiałów.

Materiały zawierają zestaw 135 pytań (3 zestawy testowe) sprawdzające wiedzę z zakresu materiału wymaganego na egzamin magisterski z ekonomii w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pytania obejmują tematy z zakresu Mikroekonomii, Makroekonomii, Historii Myśli Ekonomicznej oraz Ekonomii Menadżerskiej. Opracowanie skierowane jest do studentów następujących kierunków: E-Biznes, Finanse i Rachunkowość, Globalny Biznes, Finanse i Zarządzanie (Governance), Menadżerski, Zarządzanie, Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstwa.