Jak ktoś jeszcze się zastanawia czy warto, proszę się nie zastanawiać bo warto :)p.s.: zdałam u Pana M
Jestem super wdzięczna temu człowiekowi za tak wspaniale przerobiony material. Notatki zawierają w sobie konkretne info dot. egzaminacyjnych pytań: definicja, formuła, wykres i jasne do zrozumienia wytłumaczenie dlaczego tak jest. 
bardzo polecam!

~Ilona

Stata_pełne.png

Statystyka.

Pełny zestaw materiałów

Cena:

Klikając na przycisk KUP TERAZ wyrażasz zgodę na Regulamin oraz Politykę Prywatności oraz przetwarzanie Twoich danych w celu wykonania zamówienia. Jednocześnie akceptujesz możliwe konsekwencje prawne związane z nielegalnym rozpowszechnianiem materiałów.

Materiały zawierają całościowe opracowanie zagadnień wymaganych na egzamin ze Statystyki w Szkole Głównej Handlowej. Opracowanie zawiera zarówno opis zagadnień, jak i rozwiązane i opisane przykładowe zadania. Dodatkowo w skład zestawu wchodzi pełny zestaw egzaminacyjny ze szczegółowym opisem jego rozwiązania. W skład opracowania wchodzą takie zagadnienia jak m.in.: statystyki opisowe, badania cech, rozkład statystyk z prób, hipotezy parametryczne, analiza wariancji, zmienne dwuwymiarowe, współczynnik zbieżności V-Cramera, 

129 PLN
99 PLN