Jak ktoś jeszcze się zastanawia czy warto, proszę się nie zastanawiać bo warto :)p.s.: zdałam u Pana M
Jestem super wdzięczna temu człowiekowi za tak wspaniale przerobiony material. Notatki zawierają w sobie konkretne info dot. egzaminacyjnych pytań: definicja, formuła, wykres i jasne do zrozumienia wytłumaczenie dlaczego tak jest. 
bardzo polecam!

~Ilona

test inst (1).png

Egzamin magisterski z ekonomii. Zagadnienia ogólne i ekonomia menadżerska + opracowania egzaminów

Cena: 249 PLN

Klikając na przycisk KUP TERAZ wyrażasz zgodę na Regulamin oraz Politykę Prywatności oraz przetwarzanie Twoich danych w celu wykonania zamówienia. Jednocześnie akceptujesz możliwe konsekwencje prawne związane z nielegalnym rozpowszechnianiem materiałów.

Materiały zawierają dokładne opracowanie materiału wymaganego na egzamin magisterski z ekonomii w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Obejmuje tematy z zakresu Mikroekonomii, Makroekonomii, Historii Myśli Ekonomicznej oraz Ekonomii Menadżerskiej. Każdy rozdział przygotowany został w oparciu o obowiązującą literaturę i stanowi podsumowanie najważniejszych treści z wszystkich wymaganych pozycji. Materiał zawierają również opracowanie 7 terminów egzaminu. Opracowanie skierowane jest do studentów następujących kierunków: E-Biznes, Finanse i Rachunkowość, Globalny Biznes, Finanse i Zarządzanie (Governance), Menadżerski, Zarządzanie, Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstwa.