Jak ktoś jeszcze się zastanawia czy warto, proszę się nie zastanawiać bo warto :)p.s.: zdałam u Pana M
Jestem super wdzięczna temu człowiekowi za tak wspaniale przerobiony material. Notatki zawierają w sobie konkretne info dot. egzaminacyjnych pytań: definicja, formuła, wykres i jasne do zrozumienia wytłumaczenie dlaczego tak jest. 
bardzo polecam!

~Ilona

O mnie

Cześć!

 

Nazywam się Jakub Klimaszewski i jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Rachunkowość. Studia ukończyłem z wynikiem 4.87, co uważam za całkiem przyzwoity rezultat ;) 

 

Dzięki mojej rodzinie już w liceum byłem zafascynowany tematami gospodarczo-ekonomicznymi. Pozwoliło mi to zostać lauratem w Olimpiadzie Przedsiębiorczości i z łatwością dostać się na SGH. Przez cały okres swoich studiów zajmowałem się szeroko pojętą ekonomią. Startowałem z sukcesami w wielu konkursach ekonomicznych m.in. Młodym Ekonomiście organizowanym przez Towarzystwo Ekonomistów Polskich czy w konkursie na najlepszy esej ekonomiczny organizowanym przez Narodowy Bank Polski oraz serwis Obserwatorfinansowy.pl.

 

W tym roku postanowiłem przekuć swoje doświadczenie merytoryczne oraz wiedzę w coś więcej. Jako student wielokrotnie borykałem się z problemami związanymi ze zdobyciem notatek. Nie zawsze ma się czas biegać po znajomych czy wręcz czytać całą polecaną literaturę. Potrzebowałem jedynie materiałów, nauczyć potrafiłem się sam.

 

To właśnie w takim celu powstały notatki-esgieha.pl. Razem z kilkoma osobami chcemy zbudować serwis, który w przyszłości będzie pomagał studentom w przygotowaniu do egzaminów. Wszystko w zasięgu ręki, bez wychodzenia z domu, w przystępnej cenie. Na pierwszy ogień wziąłem egzamin magisterski z ekonomii, który bardzo wielu studentom sprawia problemy. To już Wy musicie ocenić jak mi poszło :D 

Pozdrawiam Was serdecznie

Jakub Klimaszewski