Jak ktoś jeszcze się zastanawia czy warto, proszę się nie zastanawiać bo warto :)p.s.: zdałam u Pana M
Jestem super wdzięczna temu człowiekowi za tak wspaniale przerobiony material. Notatki zawierają w sobie konkretne info dot. egzaminacyjnych pytań: definicja, formuła, wykres i jasne do zrozumienia wytłumaczenie dlaczego tak jest. 
bardzo polecam!

~Ilona

—  Name, Title

FAQ

1. Kto i na podstawie czego stworzył te opracowania?

Autorami opracowań jest zespół notatki-esgieha.pl. Pozostałe opracowania przygotowane zostały przez osoby profesjonalnie związane z SGH, posiadające wieloletnie doświadczenie dydaktyczne w swojej dziedzinie. 

2. Dlaczego mam kupić od Was notatki?

Istnieje kilka powodów 😉 Po pierwsze nie będziesz musiał/a tracić czasu na tworzenie własnego opracowania. Możemy Cię zapewnić, że zajmuje to więcej niż parę godzin 😉 Po drugie otrzymasz dopracowane opracowanie, które w przeciwieństwie do opracowań darmowych, zostało przygotowane na podstawie obowiązującej literatury, a nie Wikipedii 😉

3. W jaki sposób otrzymam opracowanie?

Opracowanie otrzymasz w formacie .pdf na maila w domenie sgh.waw.pl podanego w czasie zakupu. Po zapłaceniu przez Dotpay daj nam znać na naszym fanpage'u lub przez maila, a my bezzwłocznie wyślemy Ci opracowanie.  

4 Czy warto?

Możemy zapewniać, że jak najbardziej! Ale nie wierz nam, przekonaj się sam/a dzięki wersji demonstracyjnej dostępnej dla każdego! Pobrać ją możesz po wybraniu konkretnego produktu za pomocą przycisku „Pobierz wersję demonstracyjną”.

5. Czemu tak drogo?

Nie tak drogo, jak weźmie się pod uwagę ilość czasu potrzebną do samodzielnego opracowania materiałów ;)

6. Może w takim razie jakaś zniżka?

Zapraszamy do obserwowania naszego fanpage'a, gdzie od czasu do czasu będą pojawiać się akcje promocyjne ;)

7 Czy mogę wysłać notatki koledze/koleżance?

Każda opracowanie jest sprzedawane w ramach indywidualnej licencji, co oznacza, że może korzystać z niego wyłącznie nabywca. Z uwagi na oznaczenie każdej kopii zindywidualizowanym znakiem wodnym stanowczo zachęcamy do polecania strony znajomym :D

8. Czy same notatki wystarczą, żeby zdać egzamin?

Dobrze przyswojone informacje z opracowania pozwolą nie tylko na zdanie egzaminu, ale również osiągnięcie bardzo dobrego wyniku. Niestety w tym celu trzeba je przeczytać ☹

9. Nie macie opracowania po angielsku i dla MSG i Ekonomicznej Analizy Prawa. Dlaczego?

Brak opracowania wynika z dotychczasowego braku popytu 😉 Osoby z innych kierunków zapraszamy do zakupu opracowania pytań ogólnych lub do kontaktu na FB bądź pod adresem notatki.esgieha@gmail.com. W przypadku, gdy uda Wam się zebrać większą grupę możemy negocjować przygotowanie opracowania specjalnie dla Was!